Новини

Якісне та результативне протезування та ортезування повинне проводитись в умовах стаціонарного відділення.
Процес реабілітації на етапі протезування та навчання користуванню протезом після одностороньої ампутації вище коліна в наслідок отриманих пошкоджень після ДТП.
Ранкова гігієнічна гімнастика - зарядка - одна з найбільш поширених форм застосування фізкультури. Зарядка складається з комплексу фізичних вправ помірного навантаження, що охоплюють основну кісткову мускулатуру.
Результат три тижневих занять на протезі та ортезі після тривалого, понад року, знаходження в ліжку, реабілітація ускладненна геміпарезом правої сторони набутого в наслідок черепно-мозкової травми отриманої близько 30 років тому. "Подорож довжиною в тисячу миль починається з першого кроку" - Лао-Цзи
Результат три тижневих занять на протезах після тривалого, понад півтора року, використання інвалідного візка як засобу пересування.
Якісне та результативне протезування повинне проводитись в умовах стаціонарного відділення
Фітбол-гімнастика проводиться на великих м'ячах, що витримують вагу до 300 кг. Залежно від зросту і ваги обирається м'яч певного діаметру і пружності.
Навчання ходінню та користуванню протезом здійснюється інструктором у спеціально обладнаних кабінетах лікувальної фізкультури
25 травня Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство представить свою експозицію