Реабілітаційний центр

Багаторічний досвід роботи підприємства доводить, що якісне та результативне первинне та складне протезування повинне проводитись в умовах стаціонарного відділення. Однією з складових підприємства є спеціально обладнане стаціонарне відділення, перебуваючи в якому Ви отримаєте кваліфіковану реабілітаційну допомогу та, за необхідності, лікування супутніх захворювань. Висококваліфіковані спеціалісти підприємства в короткий термін проведуть необхідні процедури з підготовки організму до подальшого протезування.
Зокрема, комплекс заходів передбачає: формування кукси, розробку згинально-розгинальних контрактур, масаж, лікувальну гімнастику, в тому числі для усічених м’язів кінцівки, процедури фізіотерапії.
Навчання ходінню та користуванню протезом здійснюється інструктором у спеціально обладнаних кабінетах лікувальної фізкультури. Орієнтовний період реабілітації 21 день, але він може бути зменшений чи збільшений в залежності від складності засобів реабілітації (конструкції протезу) та індивідуальних особливостей організму. На весь період стаціонарного перебування Вас забезпечать трьохразовим харчуванням.
Можливість спілкування з відповідними спеціалістами підприємства, а також пацієнтами із схожою життєвою ситуацією прискорить Ваше одужання, психологічну адаптацію та повернення до повноцінного життя.
Наші спеціалісти готові надати Вам кваліфіковану реабілітаційну допомогу, повернути до активного суспільного життя.

При собі необхідно мати:

  • Направлення (видається місцевим органом праці та соціального захисту населення).
  • Паспорт.
  • Ідентифікаційний код.
  • Довідка МСЕК.
  • Індивідуальна програма реабілітації або заключення ЛКК (копія).
  • Засоби пересування – ходунки, милиці, крісла колісні (коляски) (за наявності).
  • 1 пара взуття.

Послуги, що входять до курсу реабілітації, необхідні процедури, харчування надаються безоплатно та відшкодовуються за рахунок державних коштів.

Фотоальбом центру

Завантаження...